Intesis


Комунікаційні шлюзи для автоматизації будинків

Mobirise

Комунікаційні шлюзи Intesis, підрозділу компанії HMS Networks (Швеція), забезпечують обмін даними між пристроями з різними інтерфейсами в системах контролю мікроклімату, освітлення, безпеки, обліку ресурсів у житлових, комерційних та громадських будівлях.

Продуктова лінійка Intesis включає:

  • перетворювачі протоколів Intesis Protocol Translators для обміну даними між системами автоматизації з різними комунікаційними протоколами;
  • комунікаційні шлюзи Intesis AC Interfaces для підключення кондиціонерів  до систем автоматизації будівель (BMS);
  • комунікаційні шлюзи Intesis Home Automation для підключення кондиціонерів до систем домашньої автоматизації Smart Home через мережу WiFi;
  • програмне забезпечення для конфігурування шлюзів Intesis MAPS;
  • комунікаційні шлюзи Intesis AC CloudSolutions для підключення кондиціонерів та теплових насосів до хмарних сервісів;
  • комунікаційні шлюзи Intesis ST Cloud Control для підключення систем автоматизації з протоколами Modbus та BACnet до хмарних сервісів.

Продукція Intesis в інтернет-магазині

Перетворювачі протоколів Intesis Protocol Translators

При створенні комплексних систем автоматизованого управління виникає необхідність інтеграції обладнання та систем різних виробників. Комунікаційні шлюзи Intesis призначені для забезпечення обміну даними між системами автоматизації з різними фізичними інтерфейсами та логічними протоколами у завданнях контролю мікроклімату, освітлення, безпеки, обліку ресурсів.

Перетворювачі протоколів Intesis Protocol Translators забезпечують міжмережну взаємодію пристроїв з інтерфейсами BACnet, KNX, LonWorks, M-bus, Modbus, ASCII використовуються для інтеграції обладнання провідних виробників систем автоматизації будівель – Delta Controls, Schneider Electric, Honeywell, Siemens, ABB Krupp, Trend Controls, Zumtobel-Luxmate, JUNG, Crestron, Lutron та багатьох інших компаній.
Шлюзи з інтерфейсом OCPP забезпечують підключення обладнання зарядних станцій для електромобілів,  з інтерфейсами PROFINET, EtherNet/IP - промислових контролерів та мереж до систем SCADA та BMS.

Для конфігурування перетворювачів протоколів використовується безкоштовне програмне забезпечення Intesis MAPS, що включає шаблони налаштувань, засоби сканування мережі та діагностики.

Дізнатись більше...

Intesis Protocol Translators

Комунікаційні шлюзи Intesis AC Interfaces

Група комунікаційних шлюзів Intesis AC Interfaces забезпечує підключення кондиціонерів провідних виробників - DAIKIN, FUJITSU, HAIER, HISENSE, HITACHI, LG, MIDEA, MITSUBISHI ELECTRIC, MITSUBISHI HEAVY INDUSTRIES, PANASONIC, SAMSUNG, TOSHIBA - до систем автоматизації та диспетчеризації будівель (BMS), контролерів, сенсорних операторських панелей з протоколами BACnet, KNX та Modbus. Лінійка шлюзів з інтерфейсом KNX має також моделі із додатковими дискретними входами, які можна використовувати для підключення датчиків відкривання вікна та датчиків присутності.

За типом кондиціонера ви можете підібрати сумісні шлюзи Intesis AC Interfaces на web-сайті.

Дізнатись більше...

Intesis AC Interfaces

Комунікаційні шлюзи Intesis Home Automation

Інтерфейси Intesis Home Automation спеціально розроблені для інтеграції кондиціонерів в системи домашньої автоматизації Smart Home AMX, Control 4, Crestron, Eedomus, ELAN, Fibaro, iNELS, iRidium, jeedom, RTI, Savant, VERA,  через мережі WiFi. Зв’язок базується на простому протоколі ASCII, який можна легко реалізувати як драйвер в домашніх контролерах або розумних концентраторах. Завдяки драйверам, які вже доступні на багатьох платформах домашньої автоматизації на ринку, блоки кондиціонування повітря можна легко інтегрувати в системи Smart Home та керувати ними.

Дізнатись більше...

Intesis Home Automation

Комунікаційні шлюзи Intesis AC CloudSolutions

Група шлюзів Intesis AC CloudSolutions забезпечує підключення до хмарних сервісів та надає можливість керувати кондиціонером з комп'ютера чи мобільного телефону через додаток Intesis AC Cloud. Можлива також інтеграція з голосовими помічниками, які сумісні з Google Assistant, Amazon Alexa та Siri, з IoT платформою IFTTT.

Додаток Intesis AC Cloud для iOS та Android надає можливість ознайомлення з інтерфейсом та функціями у демо-режимі.

Дізнатись більше...

Intesis AC Cloud Solution

Комунікаційні шлюзи Intesis ST Cloud Control

Шлюзи Intesis ST Cloud Control забезпечують підключення пристроїв з інтерфейсами Modbus та BACnet через хмарні сервіси.

Користувачі просто встановлюють шлюз ST Cloud Control та використовують програму Intesis MAPS для ПК, у якій можна створити потрібні віджети (наприклад, логічні значення, режими роботи, диммери, аналогові значення, сигнали помилок тощо), після чого можна відобразити об’єкти BACnet або регістри Modbus.

Після налаштування всі віджети автоматично з’являться в додатку ST Cloud та веб-інтерфейсі, надані безпечним способом через рішення HMS Hub Edge Connectivity.

Дізнатись більше...

Intesis ST Cloud Solution

Приклади проектів

Mobirise

Контроль кондиціонерів в торгових приміщеннях

Шлюзи Intesis були встановлені на більш ніж 3400 об’єктах роздрібної мережі ECOMT, що зробило систему HVAC більш ефективною та легкою для моніторингу та контролю. Шлюзи Intesis надають можливість підключення різних типів кондиціонерів в системи SCADA та BMS. Таке рішення забезпечило зниження споживання електроенергії на 20%.

Дізнатись більше...

Mobirise

Домашня автоматизація з KNX 

Системи опалення, кондиціонування повітря, освітлення, домашні розваги, охоронна та пожежна сигналізація, інтегруються у все більше будинків.
Рішення для інтеграції - транслятори протоколів Intesis KNX в BACnet.

Дізнатись більше...

Mobirise

Готель


У 5-зірковому готелі класу люкс у Мюнхені з 280 номерами, власник вибрав Modbus шлюзи Intesis AC Interfaces  для інтеграції кондиціонерів HITACHI з локальним кімнатним контролером і термостатом преміум-класу.

Дізнатись більше...


Mobirise

Автоматизований будинок

Великий будинок едвардіанської епохи в одному з найбажаніших житлових районів Лондона модернізований в 21 столітті завдяки потужній автоматизації та створенню приміщень площею 200 квадратних метрів, де розміщено винний льох, басейн, симулятор гольфу, домашній кінотеатр та автомобільний ліфт. Рішення - Інтерфейси AC Intesis і транслятори протоколів KNX.

Дізнатись більше...

Адреса

04128, м.Київ
вул. Академіка Туполєва 19


Контакти

Email:   soliton@soliton.com.ua
Phone: +380 (67) 328-4650
              +380 (44) 223-9843

Designed with Mobirise web template