Mobirise

BMS -
системи управління будівлями


Автоматизація та диспетчеризація систем:
▪ вентиляції та кондиціювання повітря
▪ опалення
▪ освітлення
▪ обліку енергії та ресурсів
▪ охоронної сигналізації
▪ контролю доступу
▪ протипожежної сигналізації
▪ відеоспостереження 


Споживання енергії будівлями складає більше 40% загального енергобалансу розвинених країн. Витрати на забезпечення надійної і ефективної експлуатації будівель безпосередньо залежать від рівня автоматизації будівлі. Системи управління будівлями (Building Management Systems - BMS)  - швидкий і ефективний шлях до енергозбереження і окупності інвестицій в нерухомість з високим рівнем комфорту і безпеки.

Основною метою впровадження BMS є забезпечення максимального комфорту і безпеки людей у будівлі при мінімальних витратах на її функціонування.

Система управління будівлею включає датчики, виконавчі пристрої, контролери, операторські панелі, мережі передачі даних, програмне забезпечення та серверне обладнання.

BMS забезпечує об'єднання систем опалення, вентиляції та кондиціонування повітря, систем освітлення, контролю доступу, пожежної безпеки, систем відеоспостереження в  гармонійну структуру,  яка дозволяє контролювати будівлю та управляти нею з єдиного пункту управління.


BMS забезпечує дистанційний контроль температури, вологості, освітленості, інших параметрів в будівлі на основі даних датчиків, сигналізаторів, лічильників, управління виконавчими механізмами, реєстрацію параметрів, їх аналіз, візуалізацію, формування тривожних повідомлень при виході параметрів за задані межі.

Архітектура сучасних систем управління будівлями подібна до систем SCADA, які часто використовуються у складі BMS. Істотною відмінністю BMS від промислових систем є застосування спеціалізованих датчиків, панелей, контролерів, виконавчих механізмів і комунікаційних протоколів, орієнтованих на застосування в будівлях. 

В системах управління будівлями широко застосовуються відкриті комунікаційні протоколи BACnet, LonWorks, KNX  і Modbus. Крім того, активно впроваджуються протоколи для бездротової передачі даних (EnOcean, ZigBee, Z-Wave), протокол для інтернету речей (IoT) MQTT.

Система управління будівлею надає службі експлуатації надійний інструмент для контролю інженерного обладнання, енергоресурсів, своєчасного сервісного обслуговування.

Власник нерухомості отримує інструмент для контролю та оптимізації витрат на енергоресурси та на експлуатацію будівлі.

Mobirise

Delta Controls BMS

Компанія Delta Controls – один з лідерів світового ринку систем управління будівлями (BMS), та розробником рішень на основі технології BACnet.

Комплексне рішення, яке пропонує Delta Controls для BMS, включає всі компоненти для автоматизації систем контролю мікроклімату, освітлення та безпеки в будинках, а саме:
- систем опалення, вентиляції та кондиціювання повітря (HVAC)
- систем управління освітленням
- систем протипожежної сигналізації
- систем контролю доступу
- систем відеоспостереження. 

Система Delta Controls забезпечує безшовну інтеграцію на всіх рівнях, об'єдання BACnet-контролерів різних виробників та пристроїв з іншими комунікаційними протоколами в єдину гармонійну систему управління будівлею.

Технічна підтримка

Mobirise

MicroNet BMS

MicroNet - модульна, гнучка, проста у використанні система управління будівлями, яка призначена для автоматизації та диспетчеризації інженерного обладнання будинків. Система Satchwell MicroNet входить в лінійку продукції Schneider Electric.
Функції управління реалізовані на основі стандартних відкритих платформ і технологій промислової автоматики.
Система розроблена для малих і середніх будівель і комплексів, забезпечує високу якість комфорту, оптимальне використання обладнання і максимальну ефективність капіталовкладень. 


Технічна підтримка
Огляд продукції (PDF)
WEB-сайт micronet.com.ua

Програмне забезпечення BMS

Mobirise

enteliWEB

Система BMS
Виробник: Delta Controls (Канада) 

Програмне забезпечення enteliWEB - потужна система візуалізації з екранами та вікнами, які налаштовуються користувачами, та простим у використанні засобом управління будинками різного масштабу.

enteliWEB надає розширені можливості для управління інженерними системами, управління енергоспоживанням будівлі, та створення звітів.

enteliWEB є компонентом платформи управління будівлями enteliSYSTEM, яка містить контролери, модулі вводу-виводу, настінні пульти для приміщень з датчиками, операторські панелі. Система працює на основі протоколу BACnet, та підтримує інтеграцію з системами, які мають інші комунікаційні протоколи.

Технічна підтримка
Огляд продукції (PDF)
Система enteliWEB

Mobirise

enteliCLOUD

Система BMS
Виробник: Delta Controls (Канада) 

Сервіс хмарної системи управління будинками

enteliCLOUD - це хмарне програмне забезпечення як послуга ( Software as a Service - SaaS ), яке надійно збирає, передає та зберігає дані вашої системи автоматизації будівель для поліпшення організації, управління та економії.

За допомогою enteliCLOUD ви можете відстежувати, експлуатувати та контролювати свої будівлі, що розташовані в різних регіонах, за допомогою комп’ютера чи смарт-пристрою.

Технічна підтримка
Огляд продукції (PDF)
Система enteliCLOUD

Mobirise

NETx BMS Platform

Система BMS
Виробник: NETx Automation (Австрія)

Сучасні системи автоматизації будівель дуже різноманітні, в них використовується безліч різних мережевих технологій і стандартів зв'язку.

Мета NETx BMS Platform - вирішити цю проблему, яка виникає при використанні різнорідних систем автоматизації будівель. Платформа NETx BMS підтримує різні відкриті протоколи і стандарти, такі як KNX, BACnet, Modbus, SNMP, OPC, oBIX і інші. Крім того, підтримуються спеціальні прикладні технології, такі як системи управління готелем (Fidelio / Opera, Protel), а також різні системи дверних замків (VingCard, Salto, Kaba), забезпечується інтеграція HTTP-шлюзів або інших веб-сервісів для взаємодії з Інтернетом речей (IoT). Крім того, завдяки гнучкій і модульної конструкції платформи NETx BMS, можлива інтеграція інтерфейсів з іншими технологіями польової шини.

Технічна підтримка
Огляд продукції (PDF)
Система NETx BMS Platform

Приклади проектів систем BMS

Mobirise

Одеський оперний театр

м.Одеса

Система управління інженерним обладнанням опалення, вентиляції та кондиціювання повітря будівлі театру.

Система BMS: MicroNet

Mobirise

УКРЕКСІМБАНК

м.Київ

Система управління інженерним обладнанням опалення, вентиляції та кондиціювання повітря будівлі банку.

Система BMS: MicroNet

Mobirise

Готель ОВІС

м.Харків

Система управління інженерним обладнанням опалення, вентиляції та кондиціювання повітря будівлі готелю.

Система BMS: Delta Controls


Mobirise

Національний олімпійський стадіон


м.Київ  

Система управління освітленням на основі мережі контролерів з інтерфейсом KNX.

Програмне забезпечення: NETxAutomation

Адреса

04128, м.Київ
вул. Академіка Туполєва 19


Контакти

Email:   soliton@soliton.com.ua
Phone: +380 (67) 328-4650
              +380 (44) 223-9843

Designed with Mobirise - Click here