Mobirise

Програмне забезпечення

▪ системи SCADA
▪ системи управління будівлями - BMS
▪ комунікаційне програмне забезпечення

online web builder

Програмне забезпечення систем SCADA

Mobirise

PcVue

Система SCADA
Виробник:  ARC Informatique (Франція)

Технології розвиваються дуже швидко, тому системи SCADA повинні бути гнучкими і передбачати адаптацію до технологій майбутнього. Система SCADA PcVue поєднує в собі досвід та інновації, пропонуючи сучасні та адаптивні рішення.

Програмне забезпечення PcVue використовується в системах SCADA для енергетики, промисловості, інфраструктурних об'єктів, будівель.

PcVue має унікальну Веб і Мобільну платформу, яка дозволяє забезпечити підключення віддалених клієнтів з використанням захищеної аутентифікації (Https і OAuth технологій) а також на основі унікального користувача інтерфейсу з технологією HTML5.
WebVue - це вбудований веб клієнт з підтримкою протоколу HTML5, який спирається на новітні технології, що пропонують ефективне рішення і поєднують в собі ергономічність, безпеку і простоту впровадження.
Вдосконалений інтерфейс мобільного додатку TouchVue забезпечує швидкий контроль проектів для зручності користувачів і оптимізації продуктивності.
Рішення PcVue для IoT забезпечують:
- підтримку запитів для сторонніх СУБД, в т.ч. хмарних
- автоматичну публікацію даних SCADA в соціальних мережах
- підтримку комунікаційного протоколу MQTT
- підтримку роботи з мережами LoRa.

Технічна підтримка
Огляд продукції (PDF)
Система SCADA PcVue

Mobirise

IGSS

Система SCADA
Виробник: Schneider Electric (Франція)

IGSS є повнофункціональним програмним забезпеченням для автоматизації - системою SCADA для контролю технологічних процесів та диспетчерського управління - з довгим рядом випусків з часу запуску 7-Technologies в 1984 році. На той час 7T була першою компанією у світі, яка розробила об'єктно-орієнтовану система управління SCADA та миша під назвою IGSS - Інтерактивна графічна система SCADA.

Маючи понад 30 років експлуатації, IGSS є перевіреною системою у багатьох різних та різноманітних галузях. IGSS завжди пропонує зворотну сумісність, щоб забезпечити інвестиції наших клієнтів. IGSS має численні драйвери для багатьох провідних в галузі ПЛК, а також регулярно додаються стандартні протоколи зв'язку та нові драйвери. Інтуїтивно зрозуміле програмне забезпечення включає всі функції, необхідні для отримання ліцензії «все в одному» для створення проектів автоматизації під ключ, і може бути налаштоване відповідно до вимог клієнта щодо автоматизації та бізнес-потреб.

Сьогодні IGSS є частиною галузевого бізнес-підрозділу компанії Schneider Electric.

Технічна підтримка
Огляд продукції (PDF)
Система SCADA IGSS

Mobirise

KEPServerEX

Комунікаційна платформа
для систем SCADA, ICS, BMS
Виробник: Kepware (США) 

KEPServerEX - це провідна комунікаційна платформа в галузі, яка забезпечує єдине джерело даних промислової автоматизації для всіх ваших додатків. Дизайн платформи дозволяє користувачам підключати, спостерігати, контролювати та керувати різноманітними пристрями автоматизації та програмними додатками через один інтуїтивно зрозумілий користувальницький інтерфейс. KEPServerEX використовує OPC (стандарт автоматизації для оперативної сумісності) та ІТ-орієнтовані протоколи зв'язку (такі як SNMP, ODBC та веб-служби), щоб надати користувачам єдине джерело промислових даних. Платформа розроблена та протестована для задоволення вимог наших клієнтів щодо продуктивності, надійності та простоти використання.

KEPServerEX - модульний ОРС-сервер, який забезпечує зв'язок з більш ніж 150 драйверів для різних контролерів, приводів і програмних модулів, підтримує послідовні і Ethernet-з'єднання з широким діапазоном промислових пристроїв: Allen Bradley, AutomationDirect, BACnet, SNMP, DNP 3.0, GE, Honeywell, Mitsubishi, Modicon / Modbus, Omron, Siemens, Texas Instruments, Yokogawa, IEC 61850 і багато інших. KEPServerEX застосовується в тисячах SCADA-систем по всьому світу.

Технічна підтримка
Огляд продукції (PDF)
Платформа KEPServerEX

Програмне забезпечення BMS

Mobirise

enteliWEB

Система BMS
Виробник: Delta Controls (Канада) 

Програмне забезпечення enteliWEB - потужна система візуалізації з екранами та вікнами, які налаштовуються користувачами, та простим у використанні засобом управління будинками різного масштабу.

enteliWEB надає розширені можливості для управління інженерними системами, управління енергоспоживанням будівлі, та створення звітів.

enteliWEB є компонентом платформи управління будівлями enteliSYSTEM, яка містить контролери, модулі вводу-виводу, настінні пульти для приміщень з датчиками, операторські панелі. Система працює на основі протоколу BACnet, та підтримує інтеграцію з системами, які мають інші комунікаційні протоколами.

Технічна підтримка
Огляд продукції (PDF)
Система enteliWEB

Mobirise

enteliCLOUD

Система BMS
Виробник: Delta Controls (Канада) 

Сервіс хмарної системи управління будинками

enteliCLOUD - це хмарне програмне забезпечення як послуга ( Software as a Service - SaaS ), яке надійно збирає, передає та зберігає дані вашої системи автоматизації будівель для поліпшення організації, управління та економії.

За допомогою enteliCLOUD ви можете відстежувати, експлуатувати та контролювати свої будівлі, що розташовані в різних регіонах, за допомогою комп’ютера чи смарт-пристрою.

Технічна підтримка
Огляд продукції (PDF)
Система enteliCLOUD

Mobirise

NETx BMS Platform

Система BMS
Виробник: NETx Automation (Австрія)

Сучасні системи автоматизації будівель дуже різноманітні, в них використовується безліч різних мережевих технологій і стандартів зв'язку.

Мета NETx BMS Platform - вирішити цю проблему, яка виникає при використанні різнорідних систем автоматизації будівель. Платформа NETx BMS підтримує різні відкриті протоколи і стандарти, такі як KNX, BACnet, Modbus, SNMP, OPC, oBIX і інші. Крім того, підтримуються спеціальні прикладні технології, такі як системи управління готелем (Fidelio / Opera, Protel), а також різні системи дверних замків (VingCard, Salto, Kaba), забезпечується інтеграція HTTP-шлюзів або інших веб-сервісів для взаємодії з Інтернетом речей (IoT). Крім того, завдяки гнучкій і модульної конструкції платформи NETx BMS, можлива інтеграція інтерфейсів з іншими технологіями польової шини.

Технічна підтримка
Огляд продукції (PDF)
Система NETx BMS Platform

Адреса

04128, м.Київ
вул. Академіка Туполєва 19


Контакти

Email:   soliton@soliton.com.ua
Phone: +380 (44) 503-0920
              +380 (44) 223-9843
Fax:      +380 (44) 503-0920