Mobirise

Програмне забезпечення

▪ системи SCADA
▪ системи управління будівлями - BMS
▪ комунікаційне програмне забезпечення

Програмне забезпечення систем SCADA

Mobirise

PcVue

Система SCADA
Виробник:  ARC Informatique (Франція)

Технології розвиваються дуже швидко, тому системи SCADA повинні бути гнучкими і передбачати адаптацію до технологій майбутнього. Система SCADA PcVue поєднує в собі досвід та інновації, пропонуючи сучасні та адаптивні рішення.
Програмне забезпечення PcVue використовується в системах SCADA для енергетики, промисловості, інфраструктурних об'єктів, будівель.


Технічна підтримка
Огляд продукції (PDF)
Система SCADA PcVue

Mobirise

IGSS

Система SCADA
Виробник: Schneider Electric (Франція)

IGSS є повнофункціональним програмним забезпеченням для автоматизації - системою SCADA для контролю технологічних процесів та диспетчерського управління - з довгим рядом випусків з часу запуску 7-Technologies в 1984 році. На той час 7T була першою компанією у світі, яка розробила об'єктно-орієнтовану систему SCADA з управлінням мишкою під назвою IGSS - Інтерактивна графічна система SCADA.


Технічна підтримка
Огляд продукції (PDF)
Система SCADA IGSS

Mobirise

KEPServerEX

Комунікаційна платформа
Виробник: Kepware (США) 

KEPServerEX - потужна мультипротокольна комунікаційна платформа, яка підтримує більше 150 протоколів промислової автоматизації, забезпечуючи обмін даними між PLС, RTU, мережевими датчиками, лічильниками, виконавчими механізмами та системами ERP, MES, EAM, SCADA, ICS,  BMS.
KEPServerEX використовує OPC та ІТ-орієнтовані протоколи зв'язку, такі як SNMP, ODBC та веб-служби, щоб надати користувачам єдине джерело промислових даних.

Технічна підтримка
Огляд продукції (PDF)
Платформа KEPServerEX

Програмне забезпечення BMS

Mobirise

enteliWEB

Система BMS
Виробник: Delta Controls (Канада) 

Програмне забезпечення enteliWEB - потужна система візуалізації з екранами та вікнами, які налаштовуються користувачами, та простим у використанні засобом управління будинками різного масштабу.

enteliWEB надає розширені можливості для управління інженерними системами, управління енергоспоживанням будівлі, та створення звітів.

enteliWEB є компонентом платформи управління будівлями enteliSYSTEM, яка містить контролери, модулі вводу-виводу, настінні пульти для приміщень з датчиками, операторські панелі. Система працює на основі протоколу BACnet, та підтримує інтеграцію з системами, які мають інші комунікаційні протоколами.

Технічна підтримка
Огляд продукції (PDF)
Система enteliWEB

Mobirise

enteliCLOUD

Система BMS
Виробник: Delta Controls (Канада) 

Сервіс хмарної системи управління будинками

enteliCLOUD - це хмарне програмне забезпечення як послуга ( Software as a Service - SaaS ), яке надійно збирає, передає та зберігає дані вашої системи автоматизації будівель для поліпшення організації, управління та економії.

За допомогою enteliCLOUD ви можете відстежувати, експлуатувати та контролювати свої будівлі, що розташовані в різних регіонах, за допомогою комп’ютера чи смарт-пристрою.

Технічна підтримка
Огляд продукції (PDF)
Система enteliCLOUD

Mobirise

NETx BMS Platform

Система BMS
Виробник: NETx Automation (Австрія)

Сучасні системи автоматизації будівель дуже різноманітні, в них використовується безліч різних мережевих технологій і стандартів зв'язку.

Мета NETx BMS Platform - вирішити цю проблему, яка виникає при використанні різнорідних систем автоматизації будівель. Платформа NETx BMS підтримує різні відкриті протоколи і стандарти, такі як KNX, BACnet, Modbus, SNMP, OPC, oBIX і інші. Крім того, підтримуються спеціальні прикладні технології, такі як системи управління готелем (Fidelio / Opera, Protel), а також різні системи дверних замків (VingCard, Salto, Kaba), забезпечується інтеграція HTTP-шлюзів або інших веб-сервісів для взаємодії з Інтернетом речей (IoT). Крім того, завдяки гнучкій і модульної конструкції платформи NETx BMS, можлива інтеграція інтерфейсів з іншими технологіями польової шини.

Технічна підтримка
Огляд продукції (PDF)
Система NETx BMS Platform

Адреса

04128, м.Київ
вул. Академіка Туполєва 19


Контакти

Email:   soliton@soliton.com.ua
Phone: +380 (67) 328-4650
              +380 (44) 223-9843

Built with Mobirise