Mobirise


KorenixКомунікаційне обладнання для промислових мереж 

Mobirise

Інноваційна Hi-Tech компанія Korenix Technology (Тайвань), що входить до групи Beijer Electronics - провідний світовий виробник обладнання для промислових мереж управління - від комутаторів Industrial Ethernet та конвертерів, точок доступу Wi-Fi, VPN роутерів до промислових комп'ютерів.

Лінійка продуктів Korenix включає:

  • промислові керовані та некеровані комутатори для мереж Ethernet - для монтажу на DIN рейку, для монтажу в стійку 19", для монтажу на панелі,  з SFP / SFP + оптоволоконними прийомопередавачами 100M, 1000M, 10G;
  • комутатори з підтримкою технології PoE;
  • промислові бездротові та стільникові рішення - Wi-Fi точки доступу, контролери WLAN, мобільні стільникові маршрутизатори / шлюзи;
  • промислові конвертери Ethernet мідь/оптоволокно;
  • промислові сервери послідовного порту;
  • промислові комп'ютери RISC та x86;
  • промислові комп'ютери з маршрутизатором VPN;
  • Ethernet модулі вводу/виводу;
  • програмне забезпечення для управління мережею. 

Продукція Korenix в інтернет-магазині

Mobirise

Промислові Ethernet комутатори JetNet

Серія JetNet спроектована для високих швидкостей передачі даних, комутаційної структури, що не блокується, забезпечує високу пропускну здатність і високу продуктивність мережі передачі даних.

Високий рівень захисту від електромагнітних перешкод підвищує надійність та якість продукції. Комутатори, які розроблені з міцним корпусом і широким діапазоном робочих температур, є ідеальним рішенням для промислового застосування.

Керовані моделі комутаторів підтримують удосконалені протоколи маршрутизації Layer 2, Layer 2 + ACL і Layer3, а також запатентовану технологію кільцевого резервування Korenix MSR, забезпечуючи побудову найнадійніших та найякісніших мереж для важких промислових умов.

Дізнатись більше...

Mobirise

Промислові комутатори JetPoE

Комутатори серії JetNet з PoE сумісні зі стандартами PoE IEEE 802.3af та IEEE 802.3at високої потужності, забезпечують передачу даних та живлення потужністю до 30 Вт на порт по кабелю кручена пара. Деякі комутатори Korenix можуть забезпечити живлення пристроїв загальною потужністю понад 500 Вт, що чудово задовольняє зростаючі вимоги мереж PoE пристроїв.

Комутатори Korenix PoE мають широкий діапазон робочих температур та міцну конструкцію корпусу без вентилятора, із захистом класу IP31, стійкі до вібрації та ударів, а також мають ізоляцію Hi-Pot для надійної роботи у промислових умовах. 

Дізнатись більше...

Mobirise

Модулі SFP та SFP+

SFP (англ. Small Form-factor Pluggable) — промисловий стандарт модульних компактних прийомопередавачів, що використовуються для передачі та прийому даних у комунікаційних мережах з кабелем "вита пара" та оптоволокном.

Модулі SFP+ підтримують швидкість обміну даними вище 4.25 Gbps.

Модулі вибираються у відповідності до типу і характеристик кабелів, діапазонів температур та встановлюються в SFP порти комутаторів і медіаконвертерів.

Дізнатись більше...

Mobirise

Промислові бездротові рішення JetWave

Технології стільникового зв’язку Korenix дозволяють користувачам легко встановлювати з’єднання між ізольованими мережами, надаючи більшу гнучкість для створення безпечних систем.

Промислові бездротові рішення надають  бездротову інфраструктуру для вашої WLAN, об'єднуючи доступні точки/клієнтів бездротового доступу початкового рівня та високоякісні багатофункціональні точки/станції доступу.

Mobirise

Промислові конвертери JetCon

Серія JetCon включає конвертери Ethernet мідь-оптоволокно та конвертери Ethernet і USB для пристроїв з послідовним портом RS-232/422/485. 

Дізнатись більше...

Mobirise

Промислові комп'ютери, сервери, модулі вводу/виводу

Korenix випускає сервери послідовного порту, Fieldbus-шлюзи (Profinet, Modbus), комутатори протоколів, промислові комп’ютери та модулі вводу/виводу промислового рівня. Продукти мають вдосконалений захищений дизайн та сертифікати для застосування.

Обладнання Korenix застосовується в різних галузях:

Приклади проектів

Mobirise

Резервована комунікаційна система

Industrial Ethernet

Рівненська АЕС
м.Вараш, Рівненська обл.

В комунікаційній системі атомної електростанції використовуються промислові резервовані комутатори Korenix для надійного обміну даними через оптоволоконну мережу в умовах підвищеного рівня електромагнітних завад.

itk

Система відеоспостереження

Industrial Ethernet

Videoprobki.ua
м.Київ

В системі відеоспостереження Videoprobki.ua використвується комунікаційна мережа на основі оптоволоконної мережі та промислових комутаторів Korenix JetNet 4010 з оптичними SFP транcмітерами. Комутатори забезпечують роботу в широкому діапазоні температур зовнішнього середовища та електромагнітних завад.

itk

Система передачі даних Київенерго

Industrial Ethernet

ДТЕК Київенерго
м.Київ

Система передачі даних на основі резервованих комутаторів JetNet та модулів SFP з розширеним тепературним діапазоном -40...+85°С.

Адреса

04128, м.Київ
вул. Академіка Туполєва 19


Контакти

Email:   soliton@soliton.com.ua
Phone: +380 (67) 328-4650
              +380 (44) 223-9843

This website was started with Mobirise