Mobirise


enteliBUSBACnet контролери та модулі вводу/виводу
для автоматизації та диспетчеризації будівель

Mobirise

enteliBUS - серія вільно програмованих контролерів та модулів вводу/виводу з протоколом BACnet, розроблена компанією Delta Controls (Канада), є складовою частиною BACnet платформи для систем автоматизації та диспетчеризації будівель Delta Controls BMS.

Модульна архітектура забезпечує можливість розширення і гнучкість при проектуванні та інсталяції, охоплює широкий спектр завдань автоматизації та диспетчеризації будівель.

Продуктова лінійка enteliBUS

Mobirise

Контролери eBCON

Контролер eBCON є повністю програмованим native BACnet контролером, підтримує кілька методів комунікації, включаючи, як стандарт, BACnet/IP, BACnet по Ethernet, BACnet MS/TP та Delta LINKnet ТМ.  Дізнатись більше...

Контролер eBCON-2 має потужніший процесор та більшу пам'ять, підтримує також протокол Modbus RTU. Дізнатись більше...

Mobirise

Mодулі вводу/виводу

Лінійка модулів вводу/виводу enteliBUS включає модулі на 8 дискретних та універсальних входів та 4 входи / 4 виходи з різними типами входів та виходів.


Mobirise

Роутери eBMGR

Роутер eBMGR має кілька застосувань. Сам по собі це потужний системний менеджер і маршрутизатор BACnet. А, завдяки підключеній панелі розширення та модулів вводу/виводу, eBMGR функціонує як розширюваний контролер. Модель eBMGR-TOUCH має вбудований кольоровий сенсорний дисплей 4" 480 × 272.
Моделі eBMGR-2 та eBMGR-2-TOUCH мають потужніший процесор та більшу пам'ять.
Дізнатись більше...

Mobirise

Програмне забезпечення enteliWEB

Програмне забезпечення enteliWEB забезпечує візуалізацію параметрів будинків, адміністрування через web-інтерфейс, відповідає всім вимогам систем управління будівлями (BMS), підтримує функції управління нерухомістю, енергетичного аналізу та управління споживанням енергії та ресурсів,

Дізнатись більше...

enteliTOUCH

Сенсорний дисплей enteliTOUCH

enteliTOUCH – широкоформатний кольоровий сенсорний дисплей, що має діагональ 7”, використовується в системі керування будинками Delta з протоколом BACnet® для обміну даними з контролерами локальної мережі. Він також може використовуватись як
бездротовий координатор пристроїв мережі enteliMESH. Розроблена користувачем графіка дозволяє налаштувати enteliTOUCH для повного керування різними системами.

Дізнатись більше...

ezns

Інші компоненти Delta Controls BMS

Продуктова лінійка Delta Controls включає вільнопрограмовані та конфігуровані моноблочні та розширювані контролери, мультифункціональні датчики та кімнатні настінні панелі, IP відеокамери, тепловізійні камери, та інше обладнання і програмне забезпечення для систем автоматизації та диспетчеризації будівель.

Дізнатись більше...

Продукція Delta Controls в інтернет-магазині

Адреса

04128, м.Київ
вул. Академіка Туполєва 19


Контакти

Email:   soliton@soliton.com.ua
Phone: +380 (67) 328-4650                             +380 (44) 223-9843

This web page was designed with Mobirise