Mobirise


C | Logline IOМодулі та контролери вводу/виводу
для автоматизації будівель та підприємств

Mobirise

Компанія METZ CONNECT (Німеччина) випускає серію продуктів C | Logline IO, яка включає модулі та контролери вводу/виводу з різними комунікаційними інтерфейсами: Ethernet TCP/IP, Modbus, BACnet, LON, M-Bus, CAN для моніторингу аналогових і дискретних сигналів та керування виконавчими механізмами в системах автоматизованого управління.
 
Для безпечної та недорогої експлуатації інфраструктур у великих і малих будівлях вимагається, щоб найважливіші експлуатаційні функції, такі як керування системами, кондиціонування та освітлення, виконувались автоматично. Однак, це також висуває більш високі вимоги до функцій систем будівлі, які зазвичай можна задовольнити традиційною технологією лише з великими витратами. Ось чому автоматизація будівель все частіше використовує Ethernet-сумісні шинні системи, які здійснюють передачу інформації між датчиками та виконавчими механізмами, перемикачами та системами керування вищого рівня.

Ці шинні системи пропонують різні переваги - простоту планування та інсталяції функцій будівлі, значну гнучкість у використанні будівель, оскільки функції можна вільно програмувати і, таким чином, можна повторно налаштувати в будь-який час.

Завдяки доступності мікроконтролерів і зменшенню розмірів і цін на електронні компоненти, автоматизація тепер також знайшла свій шлях у сферах, які через непрямі витрати раніше не підходили для рішень польової шини. Зокрема, при з'єднанні датчиків, виконавчих механізмів і блоків керування в машинах і пристроях, що використовуються для систем вимірювання, моніторингу та керування, системи польових шин мають вагомі переваги.

Продукція C | Logline IO в інтернет-магазині

Продуктова лінійка C | Logline IO

Mobirise

Ethernet I/O

Компактні контролери Ethernet вводу/виводу для будівельної та промислової автоматизації, які з’єднують цифрові та аналогові сигнали від рівня датчика та виконавчого механізму до мережі IP (TCP / IP, BACnet / IP і Modbus TCP).

Дізнатись більше...

Mobirise

Modbus RTU I/O

Модулі вводу/виводу Modbus RTU для будівельної/промислової автоматизації для моніторингу і керування датчиками та виконавчими механізмами.

Дізнатись більше...

Mobirise

BACnet MS/TP I/O

Модулі вводу/виводу BACnet MS / TP для автоматизації будівель для моніторингу і керування датчиками та виконавчими механізмами.

Дізнатись більше...

Mobirise

LON FT I/O

Модулі вводу/виводу LON FT для автоматизації будівель для моніторингу і керування датчиками та виконавчими механізмами.

Дізнатись більше...

Mobirise

CAN I/O

Модулі вводу/виводу CAN для будівельної/промислової автоматизації для моніторингу і керування датчиками та виконавчими механізмами.

Дізнатись більше...

Mobirise

Аксесуари

Джерела живлення, датчики, конфігураційні адаптери, з'єднувальні клеми та перемички для підключення та введення в експлуатацію компонентів вводу/виводу.

Дізнатись більше...

Mobirise

Реєстратори даних з інтерфейсом M-bus

Потужні реєстратори даних для збору даних про споживання енергії та ресурсів з лічильників з шиною M-Bus, імпульсними виходами S0 і інтерфейсом Modbus RTU.

Дізнатись більше...

Mobirise

Компоненти M-Bus

Перетворювачі S0/M і T/M для перетворення фізичних змінних, таких як температура та імпульси S0, в телеграми M-Bus, а також для підключення кабелів для шини M-Bus і джерела живлення.

Дізнатись більше...

Ознайомтесь з 3D візуалізацією прикладів застосування продуктів METZ CONNECT 

METZ CONNECT
3D тур

Адреса

04128, м.Київ
вул. Академіка Туполєва 19


Контакти

Email:   soliton@soliton.com.ua
Phone: +380 (67) 328-4650                            +380 (44) 223-9843

Page was created with Mobirise web themes