Mobirise


TrafagПромислові датчики тиску, пресостати, термостати, датчики SF6

Mobirise

Компанія Trafag (Швейцарія) є одним із провідних світових постачальників високоякісних датчиків і пристроїв контролю тиску, температури та щільності газу SF6. На додаток до широкого спектру стандартизованих продуктів, які можна конфігурувати, Trafag також розробляє індивідуальні рішення для OEM замовників.
Трансмітери тиску, реле тиску, датчики температури та термостати Trafag використовуються в суднобудуванні, гідравліці, на залізничному транспорті, у великих двигунах, вибухонебезпечних зонах (EX), системах очищення води, випробувальних стендах, тощо.
Датчики щільності газу SF6 та монітори щільності газу SF6 використовуються у розподільчих пристроях високої та середньої напруги.

Продукція Trafag в інтернет-магазині

Продуктова лінійка Trafag

Перетворювачі тиску

Дізнатись більше...

Електронні реле тиску

Дізнатись більше...

Електромеханічні реле тиску

Дізнатись більше...

Термостати

Дізнатись більше...

Перетворювачі температури

Дізнатись більше...

Термометри

Дізнатись більше...

Індикатори та датчики щільності газу для SF6 та інших газів

Дізнатись більше...

Датчики та реле рівня

Дізнатись більше...

Приклади застосування продукції Trafag

Залізничний транспорт

Датчики тиску та температури для залізничних транспортних засобів.
Гальмівні системи, пантографи та всі типи двигунів у залізничних транспортних засобах, таких як трамваї, відповідають найвищим стандартам експлуатаційної безпеки та надійності.

Дізнатись більше...

Великі двигуни

Виробники великих двигунів внутрішнього згоряння для мобільного та стаціонарного застосування довіряють якості та надійності продукції Trafag. Міцність і довгострокова стабільність є необхідними для безперебійної роботи двигунів локомотивів, кораблів, насосів у нафтогазовій промисловості або генераторних установках.

Дізнатись більше...

Суднобудування

Завдяки багаторічному досвіду на цьому ринку, продукція Trafag ідеально адаптована до особливих потреб у відкритому морі та завоювала визнання завдяки своїй надійності та міцності – навіть після десятиліть використання.

Дізнатись більше...


Mobirise

Гідравліка

Датчики тиску Trafag використовуються в багатьох системах - від важкої будівельної та сільськогосподарської техніки до високоточних випробувальних стендів. Доведено, що вони довготривалі в надзвичайно суворих умовах: від пилової спеки пустель до крижаного холоду субарктичних лісів. Надійні датчики тиску з великою довгостроковою стабільністю також високо цінуються для стаціонарної гідравліки, оскільки вони уникають дорогих перерв у виробництві.

Дізнатись більше...

Mobirise

Тестування та вимірювання

Дорожні випробування легкових автомобілів, що проводяться в надзвичайно суворих умовах, від пильної спеки пустель до крижаного холоду субарктичних лісів, часто також виводять на межі можливості вимірювального обладнання. Хоча до певної міри очікується вихід із ладу датчиків транспортних засобів, тестове обладнання не повинно виходити з ладу – невиявлений дрейф сигналу може поставити під сумнів результати всього циклу випробувань. Тому для контрольно-вимірювальних приладів слід використовувати лише найбільш надійні та надійні датчики.

Дізнатись більше...

Mobirise

Небезпечні зони

Ми постійно відповідаємо зростаючим очікуванням щодо безпеки та надійності нашої продукції. Ці продукти забезпечують надійну функціональність у різних небезпечних зонах із сертифікацією ATEX і в багатьох випадках також IECEx.
Trafag пропонує широкий асортимент продукції, схваленої EX-, ATEX- та IECEx для моніторингу тиску та температури. Ці вироби забезпечують надійну функціональність у різних небезпечних зонах з гарантованою безпекою експлуатації. На додаток до відповідності як CE, так і ATEX, продукція Trafag також надзвичайно безпечна.

Дізнатись більше...Mobirise

Щільність газів

Гексафторид сірки (SF6, елегаз) використовується в розподільних пристроях із газоізоляцією через його чудові ізоляційні властивості та іскрогасіння (дугогасіння). Міцність ізоляції в основному залежить від щільності газу. Безпека об'єкта гарантується при підтримці належного рівня щільності газу в закритих системах. Герметичність установки необхідно постійно перевіряти та контролювати, оскільки витік може призвести до зниження ізоляційних властивостей. Щільність газу часто опосередковано визначається тиском газу за допомогою манометрів або датчиків тиску. Оскільки тиск у герметично закритому об’ємі значно змінюється зі зміною температури, такі пристрої потребують температурної компенсації.

Дізнатись більше...

Адреса

04128, м.Київ
вул. Академіка Туполєва 19


Контакти

Email:   soliton@soliton.com.ua
Phone: +380 (67) 328-4650
              +380 (44) 223-9843

The web page was started with Mobirise templates