Mobirise


ProdualДатчики, приводи, клапани, термостати, сигналізатори, контролери для автоматизації систем HVAC

Mobirise

Компанія Produal (Фінляндія) виробляє понад 1000 продуктів для контролю, вимірювання, введення в експлуатацію і запуску систем автоматизації, у тому числі всі необхідні компоненти систем автоматизації будинків. Гарантійний термін на обладнання - 5 років, система якості має сертифікат ISO. Завдяки великому досвіду проектування, ми пропонуємо найбільш придатні та прості в установці багатофункціональні продукти. 

Продукція Produal в інтернет-магазині

Продуктова лінійка Produal

Контролери

Дізнатись більше...

Перетворювачі

Дізнатись більше...

Бездротові датчики

Дізнатись більше...

Пристрої Modbus/BACnet

Дізнатись більше...

Пасивні датчики

Дізнатись більше...

Спеціальні вимірювальні пристрої

Дізнатись більше...

Електротермічні приводи та клапани

Дізнатись більше...

Детектори та аксесуари

Дізнатись більше...

Інструменти для вводу в експлуатацію

Дізнатись більше...

Приклади проектів

Mobirise

Кампус Мюллюпуро, Гельсінки

Новий корпус Університету прикладних наук Метрополії, розташований у Мюллюпуро, Гельсінкі, зможе забезпечити 6000 студентів та 500 працівників відповідними умовами для навчання та інновацій. Цей новий, частково збудований над гілкою метро, ​​корпус, стане найбільшим із чотирьох корпусів університету. Будівництво було виконано у два етапи – у липні 2018 р. та серпні 2019, а Університет Метрополія поступово розпочне свою роботу у 2018-2019 академічних роках. У проектуванні нового корпусу брали участь фахівці з Гельсінкі, і це один із найбільших будівельних проектів їхнього авторства..

Інші проекти...

itk

Novotel Париж 17

Чотиризірковий готель Novotel Париж 17 розташований у західній частині Парижа поряд з Єлисейськими полями та Палацом конгресів поблизу Порт Майо. У ньому є 140 номерів, ресторан із затишним та сучасним баром, фітнес-центр та 8 модульних переговорних загальною площею 370 м².
Готель був збудований у 2002 році, а на початку 2017-го виникла необхідність оновлення кімнатних систем керування опаленням. Сучасний і стильний блок керування ROU від Produal разом із прихованим блоком керування C222 замінив термостати, що раніше використовувалися, і тепер з легкістю справляється зі своїми функціями як єдине рішення з контролю температури в переговорних. Автоматизацію систем будівлі було виконано компанією Clim Air Fluide.

itk

Софійський собор

Софійський собор - Софія Київська — визначна пам'ятка історії та архітектури України, яка розташована на Софійській площі міста Києва. Збудований у 1011–1018 роках київським князем Ярославом. Названий на честь Святої Софії. Мав статус кафедрального собору. З перервами був резиденцією київських митрополитів. До XIII століття використовувався як головна церква Русі, місце поховання великих князів київських. При соборі велося літописання, була створена перша бібліотека. Особливу цінність становлять фрески та мозаїки XI ст., які прикрашають головні частини собору — центральну баню і головний вівтар. Собор є об'єктом Світової спадщини ЮНЕСКО з 1990р.
У системі автоматичного моніторингу мікроклімату Софії Київської встановлені бездротові датчики Produal для контролю температури, вологості, вмісту СО2, освітлення, параметри яких безперервно реєструються. Ці дані використовуються для аналізу умов зберігання національної пам'ятки XI століття та модернізації інженерних систем будівлі. Дізнатись більше...

Mobirise

Національна бібліотека Латвії

У Національній бібліотеці Латвії знаходиться 4,5 мільйона видань більш ніж 50 мовами. У будівлі є все необхідне для навчання та проведення досліджень – конференц-зали, простір для виставок та місця для різноманітних культурних подій.
У питанні автоматизації значну увагу було приділено економічному контролю клімату у приміщеннях для забезпечення гарної циркуляції та якості повітря, а також мінімально можливих перепадів температури та вологості. У громадських місцях будівлі встановлено систему контролю вентиляції, що працює як у заданому режимі, так і в автоматичному на підставі даних про вміст вуглекислого газу, тим самим значно знижуючи витрати на обслуговування будівлі.
Компанія Produal надала температурні датчики та перетворювачі CO2/температури для моніторингу клімату та спеціальної системи клімат-контролю будівлі.

Адреса

04128, м.Київ
вул. Академіка Туполєва 19


Контакти

Email:   soliton@soliton.com.ua
Phone: +380 (67) 328-4650
              +380 (44) 223-9843

This website was built with Mobirise