IGSS


Система SCADA
Виробник: Schneider Electric (Франція)

Mobirise

IGSS є повнофункціональним програмним забезпеченням для автоматизації - системою SCADA для контролю технологічних процесів та диспетчерського управління - з довгим рядом випусків з часу запуску 7-Technologies в 1984 році. На той час 7-Technologies була першою компанією у світі, яка розробила об'єктно-орієнтовану систему SCADA з управлінням мишкою під назвою IGSS - Інтерактивна Графічна Система SCADA.

Маючи понад 30 років експлуатації, IGSS є перевіреною системою у багатьох різних галузях. IGSS завжди пропонує зворотну сумісність, щоб убезпечити інвестиції клієнтів. IGSS має численні драйвери для багатьох провідних ПЛК в галузі, також регулярно додаються стандартні протоколи зв'язку та нові драйвери. Інтуїтивно зрозуміле програмне забезпечення включає всі функції, що необхідні для створення проектів автоматизації під ключ на основі ліцензії «все в одному», і може бути налаштоване відповідно до вимог клієнта щодо бізнесу та автоматизації.

Сьогодні IGSS є частиною промислового бізнес-підрозділу компанії Schneider Electric.

Переваги IGSS для розробника системи SCADA

 • Ліцензія "все в одному". Стандартна версія IGSS-це повнофункціональна система SCADA або наглядова HMI. Для створення SCADA-проекту під ключ не потрібні додаткові модулі або доповнення. Це робить IGSS універсальним продуктом.
 • Вбудована система профілактичного технічного обслуговування обладнання входить безкоштовно.
 • Проста зміна мови інтерфейсу, підтримка багатьох мов.
 • Не потрібні навички створення сценаріїв.
 • Використовуйте до 16 тегів або точок вводу -виводу в одному об'єкті IGSS (налаштування не потрібно).
 • Створюйте інформативні та привабливі звіти за допомогою перетягування.
 • Вкажіть команди, стани, вхід та вихід тривоги в одному шаблоні
 • Зв’яжіть один і той же сигнал тривоги з кількома об’єктами.
 • Використовуйте функцію «Розрахунок» для виконання обчислень об’єктів на основі подій чи часу. Розрахунки можна налаштувати на виконання, якщо виконано набір заздалегідь визначених умов.
 • Логічна об'єктно-орієнтована інженерна концепція.
 • Робота з одним інструментом - одна і та ж платформа для функцій розробки та виконання.
 • Інтуїтивно зрозуміла послідовність легкого навчання з IGSS, велика бібліотека прикладів демо-проектів.
 • Значно менша витрата часу на створення конфігурацій порівняно з більшістю інших систем через просту та логічну структуру системи.

Переваги IGSS для кінцевого користувача системи SCADA

 • Ліцензія «все в одному»  - стандартна версія IGSS включає всі програмні модулі.
 • Численні драйвери для підключення ПЛК, RTU з стандартними в галузі протоколами.
 • Просте налаштування звітів, визначені користувачем графіки та інформаційні панелі.
 • Масштабованість від невеликих систем до систем з 400 000 об'єктів.
 • Модуль профілактичного технічного обслуговування обладнання включений до ліцензії.
 • Вигідна угода про підтримку і оновлення та безкоштовне онлайн-навчання.
 • Повна зворотна сумісність зі старими версіями системи.
 • Сповіщення про тривогу за допомогою SMS або електронної пошти.
 • Додаток для мобільних пристроїв.

Приклади проектів з системою IGSS

BMS - Системи Управління Будівлями
Харчова промисловість
Нафта та газ
Водопостачання та очищення води
Енергетика
Промисловість
Транспорт

Переглянути проекти

Mobirise

Приклади інтерфейсів демо-проектів IGSS

IGSS Development

Розробка системи SCADA на платформі IGSS

Для розробки та впровадження системи SCADA необхідно виконати кілька кроків:
- отримати вихідні дані від Замовника
- розробити та узгодити Технічне завдання
- оцінити та узгодити вартість системи* 
- розробити прототип прикладного програмного забезпечення системи SCADA
- узгодити функції системи та графічний інтерфейс після демонстрації прототипу
- розробити повнофункціональну систему SCADA
- виконати інсталяцію системи та її налагодження на об'єкті
- провести навчання для співробітників Замовника та передати систему в експлуатацію.

*Базове програмного забезпечення версії IGSS FREE50 безкоштовне.

Особливості IGSS

 • Перевагами IGSS є підтримка всіх стандартних протоколів промислової автоматизації, гнучка візуалізація з можливістю налаштування "на льоту", інтегровані звіти та функції профілактичного технічного обслуговування обладнання.
 • Повнофункціональна система IGSS FREE50 безкоштовна і використовується багатьма підприємствами в системах SCADA для контролю реальних технологічних процесів, у яких кількість IGSS-об'єктів не перевищує 50.
 • Демо-ліцензія дозволяє використовувати середовище розробки та виконання для систем з кількістю IGSS-об'єктів до 1000. При цьому період роботи без перезавантаження IGSS обмежений однією годиною.
 • Мобільний додаток IGSS надає можливість візуалізації та управління технологічними системами з IGSS зі смартфону, тестування інтерфейсу можливе в демо-режимі.

Масштабована архітектура
Захист інвестицій

Масштабованість та захист інвестицій - ці концепції були пов'язані з IGSS з самого початку. IGSS можна розширити з 50 об'єктів до 400 000 об'єктів, з однієї операторської станції до 50 операторських станцій. Використовуючи IGSS, ваш нагляд за технологічними процесами може починатися просто і продовжувати зростати зі збільшенням вимог бізнесу.

Витрачені на старті інженерні години, ніколи не витрачаються даремно - розширюючи систему IGSS просто додається більше будівельних блоків до вже закладеного фундаменту.

Зворотня суміснісь
Незалежно від того, скільки нових функцій додано до IGSS нашими розробниками системи, нова версія завжди буде сумісною з попередніми версіями.

Політика ліцензування IGSS також відповідає покроковій стратегії розширення. Це дозволяє вам поступово купувати додаткові ліцензії відповідно до зростання вашого бізнесу.

Ваші початкові інвестиції, а також подальші розширення ніколи не загрожують застаріти. Інвестиції IGSS зараз також є інвестиціями IGSS для майбутнього.

IGSS Architecture

Комунікаційні драйвери

IGSS підтримує зв'язок із усіма стандартними ПЛК, RTU та OPC.

У списку нижче наведені драйвери ПЛК, які наразі підтримує IGSS. Для отримання детальної інформації про драйвер натисніть «Driver info». Якщо ви не знайшли потрібного драйверу, зверніться до нашої технічної підтримки.

Список драйверів, які підтримуються системою IGSS

IGSS Drivers

Об'єкти IGSS
Один об'єкт IGSS може включати 16 тегів!

Об'єкт IGSS зазвичай представляє фізичний компонент процесу. Це може бути насос, клапан, двигун, рівнемір, витратомір тощо. Крім цих фізичних компонентів, IGSS також має ряд внутрішніх типів об'єктів. 

На відміну від деяких інших систем SCADA, IGSS збирає всі властивості, що стосуються одного фізичного компонента, в один об'єкт IGSS. Це означає, що один об’єкт може містити багато точок вводу-виводу або тегів даних. У IGSS вони називаються "атомами", їх кількість різна для різних типів об'єктів IGSS.

Для прикладу, аналоговий об’єкт може включати такі атоми: Висока тривога, Висока межа, Поточне значення, Встановлене значення, Нижня межа, Низька тривога, Вхід тривоги, Вихід тривоги та 6 додаткових атомів Вільних значень. Таким чином, один аналоговий об'єкт IGSS може включати 16 атомів (тегів).

Дізнатись більше про об'єкти IGSS

IGSS Analog Object

Майстер IGSS
Одна центральна точка входу

Розробка та нагляд за проектами SCADA - це складне завдання, яке складається з багатьох різних аспектів та довгої лінії програмних засобів, які необхідно застосувати. Щоб зробити роботу з IGSS гладкою та легкою, розробилений модуль IGSS Master.

Модуль IGSS Master є центральним вхідним пунктом для всіх інших модулів та інструментів IGSS. Ця централізована структура робить IGSS простим та інтуїтивно зрозумілим у використанні, завжди надаючи вам у разі необхідності необхідні інструменти, незалежно від того, розробляєте ви проект чи здійснюєте спостереження та управління технологічним процесом за допомогою системи SCADA.

IGSS Master

Модуль технічного обслуговування
Без додаткових витрат!

Модуль Технічного обслуговування входить у стандартну версію і надає можливість операторам:
Створювати записи про технічное обслуговування, щоб забезпечити своєчасне обслуговування компонентів техпроцесу
Переглядати нагадування про технічне обслуговування у списках тривог та технічного обслуговування
Отримати доступ до інструкцій з технічного обслуговування, наприклад, документації, сервісних відеозаписів або посібників
Отримати сповіщення про технічне обслуговування безпосередньо на мнемосхемах

Доступні чотири види технічного обслуговування:
Періодичний - активується після закінчення фіксованого інтервалу обслуговування
Лічильник - активується при перевищенні зазначеного лічильника або ліміту
Час використання - активується, коли об'єкт працює протягом певного періоду
Зміни - активується, коли об’єкт змінив стан протягом певного періоду часу

Після закінчення інтервалу технічного обслуговування нагадування з’явиться у списку технічного обслуговування та, за бажанням, у списку тривог. Останній метод є кращим, оскільки він надає оператору повний огляд сигналізації та нагадування про технічне обслуговування.

Модуль обслуговування був прийнятий багатьма підприємствами кінцевих споживачів IGSS. Вони вважають його простим у налаштуванні та високоефективним у забезпеченні технічного обслуговування в потрібний час

IGSS Maintenance

Підтримка відображення на багатьох моніторах
Повний огляд мнемосхем процесу

Для забезпечення оптимальної гнучкості та огляду, пакет IGSS підтримує до 9 моніторів для будь-якої системи або конфігурації IGSS. Таким чином, диспетчерський персонал отримує зручний огляд процесу, різні мнемосхеми якого зазвичай розподіляються на різні монітори для створення більш логічного та більш організованого вигляду технологічних процесів.

IGSS Multi Monitors

Стандартні та спеціальні Звіти

Модуль звітів IGSS безшовно інтегрований у новий модуль IGSS Master і забезпечує швидкий та інтуїтивно зрозумілий доступ до всіх ваших визначених звітів. Налаштування звітів, визначених користувачем, також було спрощено за допомогою нового макету інтерфейсу користувача.

Типові формати звітів:
Звіт про фактичні значення. Цей звіт показує знімок ваших компонентів процесу. IGSS можна налаштувати на автоматичне створення цього звіту при виникненні певної ситуації чи тривоги. Це може бути корисним для аналізу джерела збоїв.
Періодичний звіт. Це може бути щоденний звіт, який автоматично формується щоранку о 7.00
Звіт статистики тривог. Цей звіт надає огляд та статистику всіх тривог, які виникли протягом визначеного інтервалу для об’єктів, вибраних у звіті.
Звіт, визначений користувачем-звіт логів. Визначені користувачем звіти інтегровані з Microsoft Excel 2007/2010, що дозволяє створювати дуже гнучкі та креативні макети звітів. Усі формати даних IGSS доступні як дані звітів, наприклад, дані журналу.
Звіт, визначений користувачем-пакетний звіт. Визначені користувачами звіти можуть бути складені, щоб відобразити список даних для серії процесів серійного виробництва. Звіти також можна генерувати автоматично, коли відбувається визначена подія.

IGSS Reports

Інформаційна панель
Створюйте персональний огляд техпроцесу "на льоту"

Інформаційна панель IGSS (Dashboard) - це новий модуль моніторингу, який пропонує кінцевим користувачам промислових систем створювати власні персональні огляди процесів "на льоту". Крім того, за допомогою модуля Dashboard ви отримаєте кілька нових способів відображення різних даних процесу, наприклад, графіки, дані LOG та BCL можуть відображатися в одному поданні та оновлюватися автоматично.

Огляд процесу інформаційної панелі IGSS налаштовується за допомогою кількох віджетів. Кожен тип віджетів дозволить вам отримати доступ та відобразити різні дані, що корисно для моніторингу процесу.
На інформаційній панелі IGSS доступні такі типи віджетів:
Знімок / Графік / Дані журналу / Нагадування / Скорочення даних / Веб-браузер / Аудиторський слід

IGSS Dashboard

Мобільний додаток IGSS
Функції SCADA у вашому мобільному пристрої

Мобільний додаток IGSS надає можливість операторам, які мають відповідні права, підключитися до одного або декількох підприємств з системою IGSS і відстежувати та контролювати певні речі за допомогою смартфонів:
- підключитися до вибраного підприємства
- моніторити активні тривоги
- змінити налаштування тривог та підтвердити їх
- оновити значення об'єктів IGSS
- надіслати команди вибраним об’єктам
- переглянути тренди за тиждень.

Ви можете протестувати мобільний дотаток в демо-режимі.
Завантажте мобільний додаток з Google Play Store (Android) або з App Store (iOS).

IGSS Mobile

Приклади проектів з системою SCADA IGSS

Mobirise

Кременчуцька тютюнова фабрика

м.Кременчук 

Система управління інженерним обладнанням вентиляції та кондиціювання повітря виробничих приміщень.

Система SCADA:  IGSS

Mobirise

Бурова компанія "Рудіс"


Полтавська обл.

Система збору даних та диспетчерського управління газовидобувного підприємства.

Система SCADA: IGSS

Mobirise

Стрийводоканал

м.Стрий

Система диспетчеризації насосних станцій водопостачання підприємства "Стрийводоканал".

Система SCADA: IGSS


Mobirise

Софійський собор


м.Київ

Система контролю мікроклімату забезпечує збір даних, реєстрацію та візуалізацію температури, вологості, СО2, освітлення та швидкості повітря в приміщеннях історичної будівлі собору XI століття.

Система SCADA: IGSS

Адреса

04128, м.Київ
вул. Академіка Туполєва 19


Контакти

Email:   soliton@soliton.com.ua
Phone: +380 (67) 328-4650
              +380 (44) 223-9843

Mobirise page builder - Check it